Ebbe Bosscher Open TCM-toernooi van start

MUNTENDAM - Sinds maandag 27 augustus wordt door de Tennisclub Muntendam het 30e Open TCM tennistoernooi georganiseerd, dit jaar vernoemd naar Ebbe Bosscher.

De tennisclub is al druk bezig het complex in optimale staat te brengen voor dit toernooi. Aanmelden voor dit toernooi is niet meer mogelijk, het toernooi is met ruim 160 deelnemers zeer goed bezet.

Het bestuur is ingenomen met dit prachtige evenement. ,,Tennisclub Muntendam bloeit als nooit tevoren’’, vertelt de voorzitter Eilt Abee. ,,Sinds 1 januari zijn we geprivatiseerd en werken onze leden aan het in goede conditie houden van ons clubhuis met overdekt terras en de vijf tennisbanen. En nu dus het Ebbe Bosscher Open TCM-toernooi, waar alle tennissers uit de regio aan mee mogen doen. De sfeer is hier altijd heel goed en we willen van dit jubileum toernooi ook een sportief en gezellig evenement maken. Iedereen die dit wil, is welkom om een kijkje te komen nemen tijdens het toernooi. De toegang voor het publiek is gratis.”